Tübitak 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Duyurusu

TÜBİTAK, lise seviyesindeki öğrencilerimizi ilgi duydukları alanlarda bilimsel çalışma yapmaya teşvik ederek, ülkemizin nitelikli bilim insanı yetiştirmesine katkı sağlamayı hedefleyen proje yarışmasını 2021 yılı için de düzenleniyor.



2021 yılı Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Proje Rehberine göre hazırlanan ve tamamlanan projelerin başvuruları 04 Ocak 2021 tarihinde başlar ve 12 Şubat 2021 tarihinde, saat 17.30’da sona erer. Başvurular https://e-bideb.tubitak.gov.tr adresinden çevrimiçi olarak yapılır. Başvuru yapacak öğrenciler (proje iki veya üç öğrenci tarafından hazırlanmışsa her bir öğrenci) ve varsa danışmanın ARBİS’e kayıtlı olması gerekir.

Yarışma Hakkında Bilgiler

Takvim/Süreç GörseliProje Rehberi

Proje Yazım Şablonu


Ödüller Hakkında
https://www.tubitak.gov.tr/tr/yarismalar/arastirma-projeleri-yarismalari/icerik-oduller

Öğrencilerimize duyurulur.

Not: Proje yarışmasına başvuracak öğrencilerimizin tubitak@gsl.gsu.edu.tr e-posta adresine bilgi vermeleri beklenmektedir. Göndereceğiniz e-postanızın konu kısmına: 2021 Proje - Adınız Soyadınızı, içerik kısmına da sınıf, şube, öğrenci numarası, e-posta adresi, telefon numarası ve başvuru yapmak istediğiniz alanı belirtmeyi unutmayınız. E-Postanız bize ulaştıktan sonra BT Rehber Öğretmenimiz Bilge Bey size geri dönüş yapacaktır.