Galatasarayı´ndan Topkapı Sarayı´na anlamlı iade-i ziyaret gerçekleştirildi. 13 Eylül 2013

 • Galatasaray Lisesi Müdürü Meral Mecan ile Topkap Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Yer Tokapı Sarayı Müze Başkanlığı Odası.
 • Galatasaray Lisesi Müdürü Meral Mecan ile Topkap Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Yer Tokapı Sarayı Müze Başkanlığı Odası
 • Topkap Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Galatasaray Lisesi Yönetici ve Öğretmenlerini bilgilendirirken Yer Tokapı Sarayı Müze Başkanlığı Odas Ziyarette Saraya has Saray Şerbeti ikram edildi.
 • Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Saray hakkında Galatasaray Lisesi Yönetici ve Öğretmenlerini bilgilendirirken görülüyor.
 • Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Saray hakkında Galatasaray Lisesi Yönetici ve Öğretmenlerini sarayla ilgilibilgilendirirken görülüyor.
 • Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun Sarayın Hasbahçesinde yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında Türk ve Fransız Öğretmenlerine bilgi verirken görülüyor.
 • Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursunun daveti üzerine serçekleştirilen Gezi sırasında Galatasaray Lisesi Ekibi Sarayın Protokol Kapısı önünde toplu halde görülüyor.

Okulumuza daha önce bir ziyaret gerçekleştiren Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun’un daveti üzerine Topkapı Sarayı’na bir ziyaret gerçekleştirildi.

13 Eylül 2013 Cuma günü saat 14.00’te yapılan ziyaret, Tarih Zümre Başkanı Süleyman Ünlüsoy’un girişimiyle gerçekleşti.

Aynı zamanda Galatasaray Lisesi Mezunu olan Topkapı Sarayı Müze Başkanı Haluk Dursun’un davetinde hazır bulunan Yönetici ve Öğretmenler Fotoğraflarda da görüldüğü gibi şu isimlerden oluşmaktadır.

 1. Meral Mercan Galatasaray Lisesi Müdürü
 2. Aysun Telgeren Galatasaray Lisesi Müdür Yardımcısı
 3. Enver Bekâr Galatasaray Lisesi Müdür Yardımcısı
 4. Süleyman Ünlüsoy Tarih Öğretmeni ve Tarih Bölüm Başkanı
 5. Serap Süllü Coğrafya Öğretmeni
 6. Azime Dönmez Fransızca Öğretmeni
 7. Merih Hartlap Resim Öğretmeni
 8. Sebahat Erol Fransızca Öğretmeni
 9. Pauline Rives Fransızca Öğretmen
 10. Sophie Gallego Sarbat Fransızca Öğretmeni
 11. Mikaela Güzel İtalyanca Öğretmeni
 12. Pierre Yves Dupuy Fransızca Öğretmeni